Fotograf Ślubny Bydgoszcz


Fotografia ślubna Bydgoszcz - sesje plenerowe.
Fotografia ślubna Bydgoszcz - sesje plenerowe.

 GALERIE ZDJĘĆ - MENU PO LEWEJ STRONIE 

Oferuję wykonanie relacji fotograficznej z Twojego ślubu, wesela, sesji plenerowej  - realizowanej w otoczeniu przyrody lub w ciekawych wnętrzach ... w Bydgoszczy oraz przepięknych okolicach województwa kujawsko pomorskiego. Cena usługi uzależniona jest od ilości zamówionych zdjęć oraz formy ich prezentacji (album, foto książka, zdjęcia na płycie, galeria online ...) Zdjęcia ślubne są poddane obróbce cyfrowej oraz przygotowane w formacie właściwym dla wybranego rodzaju wydawnictwa albumowego oraz nośnika, z którego mająbyć odtwarzane  lub udostępniane ...

FOTO ALBUM BYDGOSZCZ
FOTO ALBUM BYDGOSZCZ

Fotografia ślubna Bydgoszcz.

 

Specjalizuję się w realizacji reportażowego obrazu fotograficznego podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych i społecznych, rodzinnych, firmowych, szkolnych, imprez okolicznościowych. Główny nurt moich zainteresowań stanowią reportaże realizowane podczas ślubów i wesel. Relacje z tego wyjątkowego dnia  w życiu nowożeńców oraz członków ich rodzin - pozwalają zamknąć w obrazie bardzo wiele różnych sytuacji, uczuć i emocji, których nagromadzenie w jednym czasie i miejscu - to prawdziwe wyzwanie dla fotografa. Moim zadaniem jest bowiem wyodrębnienie spośród setek sytuacji oraz zachowań ludzkich - takich, które po umieszczeniu w albumie czy galerii zdjęć będą stanowiły kompozycję prowadzącą widza poprzez kolejne momenty rozgrywających się wydarzeń. Taki przekaz nie moze być chaotyczny, przeskakiwać z miejsca w miejsce, od osoby do osoby. Każde kolejne zdjęcie musi wiązać sie z poprzednim, jak też z następnym, które ukazuje się oczom widza - w taki sposób, aby jego wyobraźnia "podróżowała" niejako poprzez wszystkie wyodrębnione miejsca i sytuacje z całą ich atmosferą oraz niezbędnymi detalami, napotykając po drodze na osoby oraz ich charakterystyczny sposób przeżywania historii, której są bohaterami.

 

Fotografia - Ślub Wesele Bydgoszcz
Fotografia - Ślub Wesele Bydgoszcz

AUTENTYCZNOŚĆ PRZEKAZU zawartego w reportażu ślubno weselnym - to główna cecha moich kompozycji albumowych czy też multimedialnych. Do uzyskania tej cechy używam pewnego narzędzia, które (współcześnie) odchodzi nieco w zapomnienie wśród osób trudniących sie fotografią, a jednocześnie jego użycie jest konieczne, abyśmy - ogladając zdjęcie - mogli na nowo przeżyć sytuacje zatrzymane w konkretnym kadrze. To narzędzie - to moja włansa wrażliwość twórcza, która pozwala mi wydobyć z otaczającej rzeczywistości i powiązać ze sobą w jedną całość kompozycyjną - szereg pojedynczych ludzkich zachowań, reakcji, gestów, przeżyć.
Stworzenie fotograficznego reportażu ślubnego, który ma dotrzeć do głębokich pokładów świadomości odbiorcy oraz zapaść na trwałe w jego pamięci - nie polega na wykonaniu kilku tysięcy zdjęć, które można przewijać jak film (klatka po klatce) ani też na ustawianych kadrach, rodem z gadżeciarskiej foto budki.
Jest to kwestia otwarcia umysłu na to, co dzieje się wokół mnie, zarejestrowania tego poprzez matrycę aparatu fotograficznego w sposób jak najlepiej odzwierciedlający rzczywistość, a następnie - uwydatnienia istotnych cech kompozycji w procesie obróbki zdjęć ślubnych. Przy czym - przez kompozycję rozumiem nie tylko układ pojedynczego zdjęcia, ale również całość oglądanej historii.

   Twój regionalny fotograf ślubny