O produktach


Fotografia ślubna Bydgoszcz
Fotografia ślubna Bydgoszcz

W naszej standardowej ofercie - znajdziesz szereg współczesnych, udoskonalonych rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty i usługi wyróżniają się wśród konkurencyjnych ofert.

 

Zwracamy Państwa uwagę na kilka wybranych cech naszych produktów foto video, które wyróżniają naszą twórczość na tle konkurencji:

 

  • zdjęcia wykonywane są w proporcjach obrazu 16:9, co sprawia, że są dostosowane do wyświetlania na współczesnych urządzeniach stacjonarnych i mobilnych bezstratnie, z pominięciem konieczności ich przeskalowania przez urządzenie wyświetlające
  • nowoczesne albumy ślubne w postaci eleganckiego wydawnictwa książkowego z fotografiami nadrukowanymi bezpośrednio na pięknych kredowych kartach oraz w trwałej oprawie, z możliwością zastosowania różnorodnych efektów, ramek, opisów tekstowych. Produkcja takiego albumu odbywa się w porofesjonalnym wydawnictwie książkowym według indywidualnego projektu na podstawie zdjęć wybranych przez klienta
  • filmy, które oprócz standardowych napisów, animacji oraz indywidualnej grafiki, wzbogacone są o udział lektora oraz muzykę i inne efekty dźwiękowe, dostosowane do rozgrywającej się akcji , zaś montaż video w licencjonowanym studiu "Sony Vegas" pozwoli widzowi cieszyć się niepowtarzalnymi efektami
  • audio-booki opisującego Twoje wydarzenie w formie słuchowiska dźwiękowego (doskonale słucha się ich chociażby podczas jazdy samochodem ... jest to również świetne alternatywe rozwiązanie dla osób niewidomych lub niedowidzących, jak również tych, które cenią sobie pozostawanie w sferze wysokiej klasy produktów audiofilskich)
  • oprócz tradycyjnych płyt w jakości DVD - filmy w wysokiej rozdzielczości  Full Hd 1080 p (50 kl/sek) otrzymasz teraz na nośnikach USB w ozdobnych opakowaniach, z możliwością odtworzenia w każdym współczesnym urządzeniu.
Fotograf Ślubny Bydgoszcz
Fotograf Ślubny Bydgoszcz

RÓŻNORODNOŚĆ USŁUG i PRODUKTÓW

Bogactwo możliwości cyfrowego przekazu multimedialnego - powoduje, że moje produkty mogą być bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem formuły przekazu, efektów, dodatków czy chociażby nośnika, na jakim sa publikowane. Wiele zależy od tego, kto i na jakim urządzeniu - będzie chciał odtworzyć film czy obrazy zdjęciowe, a może - obejrzeć prezentację multimedialną lub po prostu album ze zdjęciami w formie tradycyjnej lub książkowej ...

Zajmujmy się wideofilmowaniem i fotografią w zakresie: wydarzeń, ceremonii, imprez okolicznościowych w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno reportaż z balu dla przedszkolaków, fabularyzowaną lub teledyskową formę filmu ślubnego, jak również - wielokamerową realizację z koncertu, przygotowaną w formie pełnometrażowego filmu.

Przygotowania ślubne Bydgoszcz
Przygotowania ślubne Bydgoszcz

Bezpieczne przechowywanie Twoich filmów i zdjęć ... Zrealizowane przez nasz serwis materiały foto video - możesz  teraz obejrzeć w najwyższej jakości 4K, jak również w wersji Full HD lub DVD oraz udostępnić  swoim znajomym, członkom  rodziny  lub współpracownikom w każdej chwili, na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym (dostęp uzyskujesz przez link oraz hasło, znajdujące się w przesyłce z dostarczonymi materiałami). Gwrantujemy NIEOGRANICZONY czas przechowywania , bez względu na  rodzaj i objętość plików na serwerze. Tworząc BEZPŁATNIE własny profil - masz możliwość dokładania własnych zbiorów plików, korzystając bez ograniczeń z czasu oraz przestrzeni bezpiecznych serwerów dzięki profesjonalnej platformie przechowywania i wymiany plików: CHOMIKUJ.PL Znajdziesz tam zarówno produkty gotowe w wersji elektronicznej, jak również cały materiał surowy audio video. Jednorazowy koszt pobrania całości materiału na Twój prywatny profil - narzucony przez właściciela platformy - wynosi kilkanaście złotych. Następnie  korzystasz BEZPŁATNIE z możliwości udostępniania, ściagania na dysk z własnego profilu oraz gromadzenia nowych danych (filmów, zdjęć, dokumentów).