Odpowiedzi na częste pytania


Ile osób pracuje podczas realizacji reportażu ?

Pracujemy ZAWSZE - co najmniej - DWUOSOBOWO. Nasze realizacje powstają przy użyciu dwóch, trzech lub więcej urządzeń do rejestracji foto - video. Nawet w przypadku zamówienia pakietu "jednoosobowej obsługi" - operator urządzeń pracuje wspólnie z asystentem, który jest odpowiedzialny za czynności pomocnicze: ustawienie sprzętu, niezależną realizację dźwięku, synchronizację urządzeń do rejestracji audio video lub np. montaż w czasie rzeczywistym czy transmisję do mediów społecznościowych. Pozwala to operatorowi na skupienie uwagi wyłącznie na realizacji obrazu fotograficznego czy filmowego. W przypadku użycia drona, kranu kamerowego lub rejestracji wielokamerowej - pracujemy najczęściej w składzie od dwóch do czterech osób.

Czy wszystkie produkcje na stronie są wyłącznie naszego autorstwa ?

Oczywiście TAK. Realizując reportaże foto video w proponowanej przez nas formule - nie posiłkujemy się udziałem podwykonawców. Osobiście zajmujemy się realizacją video, fotografią reportażową i plenerową, jak również nadzorujemy cały proces realizacji zdjęć, filmowania wielokamerowego, jak również montażu audio video czy chociażby oprawy graficznej. Zajmujemy się również bezpośrednim kontaktem z klientami oraz czuwamy nad terminowością realizacji kompleksowej wykonywanej usługi dla Ciebie. Fotografie zamieszczone na stronie SĄ WYŁĄCZNIE NASZEGO AUTORSTWA. Na etapie przyjęcia zamówienia - ustalamy: KTO z naszego duetu będzie wykonywał konkretne czynności podczas realizacji Twojego projektu. Zależy to zarówno od ilości osób obecnych przy realizacji, jak również od Twojego wyboru charakteru albumów zdjęciowych w formie papierowej, które możesz obejrzeć przed złożeniem zamówienia w naszej siedzibie.

Czy dojazd do miejsc realizacji jest wliczony w cenę usługi ?

Dojazd w dniu ślubu i wesela jest wliczony w cenę usługi - na terenie: Kujaw, Pomorza, Wielkopolski, Wybrzeża i Mazowieckiego. Natomiast dojazd poza granice tych województw (liczony od granicy województwa), jak również dojazd na sesje plenerowe w dowolne miejsce w Polsce (w terminie innym niż termin ślubu) - to koszt 0,65 PLN za 1 km

Jaki jest koszt wykonania albumu lub foto książki ?

Zamawiając u nas usługę fotograficzną - otrzymujesz w pakiecie album tradycyjny (zdjęcia wklejane) lub foto książkę (zdjęcia i teksty nadrukowane na kredowych kartach). Sam wybierasz formę wydawnictwa, rodzaj spersonalizowanej okładki, kolor kart oraz inne szczegóły. Wydawnictwo zawiera 36 kart ze zdjęciami w dużym formacie 20 x 30 cm. Możesz tez zamówić dodatkowe albumy lub foto książki. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych albumów. Cena wydawnictw dodatkowych uzależniona jest od wielkości kart, ilości zdjęć, rodzaju okładki.

Jaki jest termin realizacji usługi ?

W ciągu 14 dni od zakończenia realizacji foto lub video - otrzymasz gotowe materiały w wersji elektronicznej (zdjęcia oraz filmy na płytach DVD). Na tej podstawie dokonasz wyboru zdjęć do albumu oraz naniesiesz ewentualne poprawki w filmie (w razie stwierdzenia niezgodności z ustaleniami umownymi). Możesz również zlecić nam bezpłatne zaprojektowanie Twojego albumu. Po zatwierdzeniu przez Ciebie końcowej wersji produkcji video - przygotujemy ją w ciągu kolejnych 14 dni na zamówionej przez Ciebie ilości odpowiednich nośników (DVD, USB) ze spersonalizowanymi nadrukami, wykonamy albumy i foto książki oraz dostarczymy całość kurierem na wskazany adres w Polsce.

W jaki sposób można złożyć zamówienie i kiedy płacę za usługę ?

Zamówienie przyjmiemy od Ciebie osobiście w Bydgoszczy lub dojedziemy na wskazany adres w kujawsko pomorskim. Możemy również zawrzeć umowę droga mailową. W każdym przypadku - w celu rezerwacji terminu wykonania usługi - konieczne jest dokonanie wpłaty w wysokości 20% wartości zamówienia. W dniu wesela - płacisz wyłącznie za pracę realizatorów obrazu. Resztę należności uiścisz przy odbiorze materiałów gotowych.

REKLAMACJE, POPRAWKI, ZMIANY W GOTOWEJ PRODUKCJI.

 

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z pierwszą wersja materiałów foto video – możecie Państwo zgłosić drogą mailową ewentualne poprawki do gotowej produkcji, przy czym proszę zwrócić uwagę, iż POPRAWKI BEZPŁATNE wykonujemy wyłącznie w przypadku uzasadnionej reklamacji, czyli - stwierdzenia niezgodności cech produktu gotowego z opisem produktu zamieszczonym w zawartej przez nas umowie o dzieło.

Po upłynięciu w/w terminu (lub wcześniejszym zaakceptowaniu otrzymanej wersji produktu) – otrzymacie Państwo BEZPŁATNĄ PRZESYŁKĘ z zamówionymi materiałami filmowymi lub fotograficznymi, zgodnie z ilością wskazaną w umowie, na odpowiednich rodzajach ozdobnych nośników, w zamówionej jakości i formacie. O wysyłce – poinformujemy drogą mailową.